17 – 19 листопада 2016 року в м. Київ, у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулась ХХХ Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День Студента 2016», організована Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Товариством “Знання” України.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ.

Експозицію Одеського державного екологічного університету представляли співробітники відділу міжнародних зв’язків А.А. Гамаюн та М.І. Коритнюк.

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися зі стендом, присвяченим діяльності Університету, профорієнтаційними матеріалами, презентаціями щодо освітньої та міжнародної діяльності ОДЕКУ, а також банерами, що відображали роль Університету та досягнення міжнародного колективу у спільному виконанні завдань проектів Європейської Комісії 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій у сфері наук про навколишнє середовище в українських університетах» (QANTUS), за програмою TEMPUSIV, та 561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP «Адаптивне навчальне середовище для розвитку компетенцій щодо впливу місцевої погоди, якості повітря і клімату на економіку та соціальне життя (ECOIMPACT)», за програмою ЕРАЗМУС+.

За підсумками конкурсів виставки у відповідних номінаціях, ОДЕКУ нагороджено гран-прі в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».