ulg

Університет був заснований в 1817 році за часів короля Віллема I. Академічний зал споруджений за планами Жана Ноеля Шеврона в період з 1819 по 1824 рік. Зараз у цьому приміщенні розташовані філософський та філологічний факультет.

Університет складається з 45 відділень і має 8 факультетів. У 2006 році в університеті навчалося 17000 студентів і працювало 2500 викладачів і вчених.

Оскільки Льєзький університет має статус державної, теологічний факультет відсутня. З 1967 року медичний, природний і інженерний факультети розташовані на території кампуса Сарт-Тільман, в декількох кілометрах від Льєжа. З 1924 року університет має наукову станцію в Поллер-Венн (Station Scientifique des Hautes-Fagnes). У Веннранді розташована університетська метеостанція, відкрита для відвідувачів.

ulg.ac.be