logo_Hochschule_Weihenstephan

Університет прикладних наук Вайнштефан-Трісдорф – це німецький університет, що спеціалізується на програмах з екологічних технологій. З часу заснування в 1971 р. університет набув свого унікального профілю. Жоден інший університет прикладних наук не має схожого діапазону предметів, які були б так чітко і послідовно орієнтовані за екологічної тематикою. Єдиний в Баварії університет, чиї програми охоплюють все, пов’язане з природою, продуктами харчування і навколишнім середовищем у якнайширшому сенсі, починаючи від науки до мистецтва, від високих технологій до землеробства, від молекул до дерев і ландшафтів.

6300 студентів живуть і навчаються в найбільшому екологічно чистому університетському містечку в Німеччині, що складається з кампусів Weihenstephan і Triesdorf. Матеріальна база включає демонстраційні сади, дослідні установки, лабораторії і центр біотехнології.

Weihenstephan address
Hochschule Weihenstephan-Triesdorf