«Комплексне управління «гарячими» точками і збереження екосистеми Чорного моря» – HOT BLACK SEA

11  Project_logo

Проект виконується в рамках програми «Басейн Чорного моря – 2007-2013 роки»

Термін виконання проекту – 2 роки (травень 2 013 – листопад 2015)

Загальна мета проекту – зміцнити транскордонне партнерство для розробки узгодженої політики та використання результатів наукових досліджень, які мають відношення до екологічного моніторингу та вирішенню екологічних проблем у басейні Чорного моря щодо джерел забруднення, розташованих на суші.

Проект виконується консорціумом, до складу якого входять такі організації:

1. Національний науково-дослідний інститут електронного інжинірингу (National Institute for R & D in Electrical Engineering), Румунія – координатор;
  2. Центр досліджень Мармурового моря (Marmara Research Centre), Туреччина;
  3. Фонд екології Кавказу (Foundation Caucasus Environment), Грузія;
  4. Одеський державний екологічний університет, Україна;
  5. Муніципалітет м.Бургас (Burgas Municipality), Болгарія;
  6. Неурядова організація з питань сталого розвитку та охорони навколишнього середовища (NGO for Sustainable Regional Development and Environment Protection), Болгарія.

Детальну інформацію про проект можна знайти на сайті

www.bs-hotspots.eu