Захоплююча екологія

Навчальні екологічні ігри

«Краще гір можуть бути тільки гори …» Ну, а що може бути краще гри? – Тільки інша гра! І вже зовсім здорово, якщо цих ігор буде багато-багато! Діти готові грати до нескінченності, особливо якщо справа відбувається на природі, та ще в гарну погоду і у відмінній компанії. Але якщо ви встанете на цей шлях – шлях побудови будь-якого заняття або екскурсії у вигляді механічного набору ігрових прийомів – пиши пропало! Ми хочемо застерегти вас від такого підходу до екопросвіти і нагадати, що «за деревами треба бачити ліс». Кожна гра (так само як і будь-який інший методичний прийом) повинна бути НЕОБХІДНА для розкриття теми того чи іншого заняття в приміщенні або на природі. Ні в якому разі не використовуйте ефектні прийоми заради самих прийомів! Гра не самоціль, а як вже говорилося вище, ефективний спосіб передачі інформації, перевірений засіб створення мотивації до навчання. Не забувайте, що обов’язковим завершенням кожної гри повинен стати її аналіз.

Джерело: http://www.ecosystema.ru/03programs/igr/034.htm

Навчальні онлайн ігри з природничих наук для дошкільнят

Ні для кого не секрет, що будь-яка дитина вчиться жити, граючи. У грі діти пізнають світ, засвоюють правила поведінки. Гра закладена в кожній людині, так чому б не використати це в процесі шкільного та дошкільного навчання?

Ігри для розвитку дітей дуже важливі, велика частина часу в дошкільному та й в молодшому шкільному віці відводиться на гру. Багатьом гарним вчителям служать ігри на допомогу навчанню. Їм вдалося зробити процес навчання частково ігровим і, за статистикою, це має позитивний результат, оскільки формує інтерес до предмета, підвищує активність учнів.

Дивіться навчальні онлайн ігри на порталі Universinet.

Екологія у картинках

Джерело: https://vk.com/album-1300147_159710306

Пори року

Погода

Плакати та вірші

Загадки

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!