Джерело: ecotown.com.ua

Авіабудівна компанія Airbus вивчає можливість використання водоростей як біопалива. Ним планують заправляти реактивні літаки. Дослідження проводять разом із Технічним університетом Мюнхена, передають fakty.ictv.ua.

Рапсову олію вже широко застосовують як пальне. Але водорості ростуть в 12 разів швидше та виробляють у 30 разів більше олії.

«До промислового виробництва ще дуже далеко. Але ми маємо великі надії. Прогнозуємо, що до 2050 року цей вид біопалива зможе забезпечувати до 5 відсотків потреб галузі», – говорить професор Мюнхенського технічного університету Томас Брюїк.

Вартість проекту – близько 10 мільйонів євро. Фінансову участь в ньому бере також влада Баварії. Реалізація задуму дозволить менше забруднювати довкілля та економити на нафтопродуктах.