GM-Recycle_0008-1020x610 01111

 

Джерело: ecotown.com.ua

У США люди купують більше 40 мільярдів пляшок води щороку. 8 із 10 пляшок в кінцевому рахунку опиняються на смітнику або спалюються, як відходи. Компанія General Motors оголосила про те, що перетворюватиме пляшки з-під води своїх співробітників на шумознижуючу ізоляційну тканину, яка покриває двигун Chevy Equinox, повідомляє Іnhabitat.

 

 

 

 

 

GM-Recycle_00010-1020x610Всі об’єкти General Motors перероблятимуть використані пляшки, але п’ять місць зараз направляються в проект GM «Do Your Part», де 11 підприємств співпрацюють, щоб дати пляшкам друге життя. Крім ізоляційної тканини для кросовера Chevy Equinox, перероблені пляшки з-під води використовуються для компонентів фільтрації повітря, а також з них виготовляють пальто, які трансформуються в спальні мішки відповідно до «The Empowerment Plan», який роздає пальто безпритульним мешканцям Детройта.

«Переробка це добре, але перегляд відходів, що можуть стати цінним ресурсом, який може бути підключений до виробництва, ще краще, – сказав Джон Бредберн, глобальний менеджер GM зі скорочення кількості відходів. – Мова йде про переосмислення процесу і пошуку більш стійких способів виробництва продуктів для внесення вкладу в наше суспільство».