ATSU_logo

Державний університет Акакія Церетелі був заснований 23 лютого 2006 на основі реорганізації Кутаїського державного університету ім. Акакія Церетелі і Кутаїського державного технічного університету ім. Ніко Мусхелішвілі.

Державний університет Акакія Церетелі – один з найстаріших вищих навчальних закладів країни з широким спектромосвітніх програм і наукових напрямів. Університет ставить перед собою наступні цілі:

• Впроваджувати високоякісні освітні програми на кожному рівні;
  • Сприяти розвитку системи професійного навчання за допомогою сучасних програм;
  • Проводити сучасні та актуальні наукові дослідження;
  • Враховувати пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку регіону та країни в освітній та науково-дослідницької діяльності;
  • Прищеплювати ідеали гуманізму, демократії, національних і міжнародних цінностей суспільству.

Державний університет Акакія Церетелі на рівні домовленостей співпрацює з різними вищими навчальними закладами не тільки в Грузії, але і за кордоном. З університетом активно співпрацюють акредитовані в Грузії дипломатичні корпуси США,Великобританії, Німеччини, Франції, Ірану, Туреччини, Ізраїлю, Греції, Азербайджану, Росії, такі міжнародні організації якACCELS, IREX, DAAD, TACIS, Проект громадянської освіти СЕР, Міжнародний інститут Гете, Міжнародне товариство Гете у Веймарі та ін.

Адреса: Грузія, 4600, м. Кутаїсі, вул. Цариці Тамари, 59