6-8 вересня 2016 р. в Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща), в контексті реалізації програми заходів щодо розповсюдження результатів проекту 544524-TEMPUS-1-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів», представники ОДЕКУ взяли участь у роботі XXIV Польської національної методичної конференції «Охорона довкілля в природничих науках».

Доповідь, присвячену огляду стану та перспектив розвитку професійної вищої екологічної освіти в Україні, представили професор Сергій Степаненко, ректор Одеського державного екологічного університету, та Олег Шаблій, начальник відділу міжнародних зв’язків Університету.

Під час перебування в Республіці Польща делегація ОДЕКУ провела також зустріч із керівництвом Ягеллонського університету та відвідала Університет прикладних наук у м. Тарнів. У межах цих заходів було обговорено плани щодо розвитку українсько-польських двосторонніх відносин з метою подальшої розробки спільних навчальних програм, програм наукових досліджень та організаційного співробітництва.